ABOUT
Každým dnem se snažíme Vám nabízet světovou úroveň dýmkařského servisu, tak abyste zažili ten nejlepší zážitek.
V případě, že jste se s vodní dýmkou nikdy předtím nesetkali, tak nám bude velkou ctí Vás seznámit s dýmkařskou kulturou.
COCKTAIL BAR
Seznamte se s novými lidmi na našem cool baru tím, že rozšíříte Vaše obzory a objevíte náš Stockholm mule, Pirates Bay či spatříte náš Dark Side. Ne, toto nejsou jen názvy koktejlů.
To je dobrodružství - ve skleničce. Koneckonců, život je o objevování nových dobrodružství. Doporučujeme, abyste je objevovali s námi.
Máme dvě nové PS5 pro naše hosty pro hrání samostatně, ve dvou nebo i celou partou! Užívejte si hrání svých oblíbených her s dýmkou a přáteli.
NEWLY PLAY PS5
WITH US
AWESOME EVENTS
The Mist Prague je mimo jiné skvělým místem pro oslavy jako jsou narozeniny, halloween, Silvestr atd. Náš „Mist vibe" - nabízí uvolněnou, ale elegantní alternativu klasického baru, který zaručí nezapomenutelný zážitek!

Každý den si u nás můžete dopřát obědovou nabídku či home office hours - obojí mezi 13:00 - 16:00, se slevou. Konečně tak nemusíte řešit, kam prvně na jídlo/kafe a až poté na shishu. Oboji zvládnete u nás
FOOD AND HOME OFFICE